Prezenty biznesowe PREMIUM
WYBIERZ KOLOR UPOMINKU !
Nowość! ECO prezenty
Biznesowe upominki z recyklingowanych materiałów to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wspierają koncepcję ECO i pragną zadbać o naszą planetę.

Wybierając produkty z serii Colorissimo® ECO wyróżnisz się z tłumu bez negatywnego wpływu na środowisko. Zobacz ofertę wyjątkowych akcesoriów ECO wykonanych wyłącznie z naturalnych materiałów takich jak bambus, bez użycia szkodliwych dla środowiska substancji. Marka Colorissimo® jest zaangażowana w poprawę zrównoważonego rozwoju Twojej marki. Wybierz rozwiązania, które są bliższe naturze – bądźmy razem ECO – friendly!

Akcesoria do picia Nordic

Solidne termosy i kubki próżniowe wykonane z najwyższej jakości stali spożywczej 18/8, odpornej na działanie kwasów i węglanów. Doskonałe właściwości izolacyjne, utrzymują idealną temperaturę napojów przez długie godziny. Próżniowa obudowa izolująca składa się z dwóch ścianek ze stali nierdzewnej, co doskonale izoluje zawartość termosu od temperatury otoczenia. Podwójne ścianki nie nagrzewają się, zapewniając komfort użytkowania. Malowanie proszkowe zapewnia pewny chwyt i świetnie wygląda. Kolekcja jest odporna na wstrząsy i uderzenia. Idealna na długie wycieczki.

Bagaż sportowy Flash

Plecaki i torby sportowe z kolekcji FLASH wykonane z materiałów najwyższej jakości: nylonu, poliestru i jacquard’u. Plecaki z tej kolekcji wyróżniają się udoskonalonym systemem airflow (oddychające plecy), wzmocnionymi szelkami, dużymi odblaskami i osłonkami przeciwdeszczowymi. Kolekcja FLASH to także lekkie i pojemne torby sportowe oraz saszetki na pas. Idealna kolekcja podczas wycieczek rowerowych i pieszych i podczas codziennych podróży.

Plecaki na laptop

Poszukujesz najwyższej jakości plecaków na laptop i dokumenty?

COLORISSIMO® przygotowało kolekcje plecaków,  które sprawdzą się zarówno w  podróży jak i do pracy.  Solidne i pojemne plecaki na laptopa z funkcją Air flow system, wykonane z najwyższej jakości materiałów: poliestru 1680D oraz poliestru dobby zapewniają wytrzymałość i odporność na przetarcia. Kolekcje plecaków biznesowych z naszej oferty zadowolą każdego, kto ceni sobie wygodę i funkcjonalność.

Katalogi 2023

Katalog Prezentów i Opakowań Świątecznych dla Firm 2023

2023 Colorissimo®

2023 Premium Colorissimo®

2023 ECO Colorissimo®

2023 żółte upominki

2023 pomarańczowe upominki

2023 czerwone upominki

2023 różowe upominki

2023 fioletowe upominki

2023 niebieskie upominki

2023 turkusowe upominki

2023 zielone upominki

2023 czarne upominki